Pensiju 2. līmenis | Luminor

Parūpējies par saviem uzkrājumiem jau tagad, lai arī, esot pensijā, vari turpināt baudīt dzīvi. Uzkrājumi Luminor Pensiju 2.līmenī var palielināt tavu pensiju, daļu no sociālajām iemaksām ieguldot finanšu un kapitāla tirgū.

Kādēļ izvēlēties Luminor pensiju 2. līmeni

Kapitāls uzkrājas tavā personīgajā Pensiju 2. līmeņa kontā un tiek ieguldīts finanšu tirgos. Uzkrājuma pieaugums ir atkarīgs no tavas dalības ilguma Pensiju 2. līmenī, izvēlētā ieguldījumu plāna un stratēģijas. Vienu reizi kalendārajā gadā tu vari mainīt savas pensijas pārvaldītāju, bet divas reizes gadā – ieguldījumu plānu pie viena līdzekļu pārvaldītāja.

*Luminor pensiju 2. līmeņa plānos uzkrāti 3 704 eiro salīdzinājumā ar vidēji Latvijā 2 781 eiro saskaņā ar manapensija.lv datiem 28.12.2018.

Piesakies

1

Pieteikties ir vienkārši

Piesakies Pensiju 2.līmenim www.latvija.lv

2

Aizpildi pieteikumu

Aizpildi pieteikumu, izvēlies sev piemērotāko pensiju plānu

3

Iesniedz pieteikumu

Iesniedz pieteikumu

Nepieciešamie dokumenti

  • Pase vai eID karte

Krājot vecumdienām, izvēlies mūs kā pensijas pārvaldītāju!

Ieskaties arī: Alternatīva pensijai, Klientu programmas, Kļūt par klientu, Bankas komplekti

Svarīgi! Pensiju 2. līmeņa (jeb valsts fondēto pensiju shēmas) dalībnieks var mainīt savas pensijas kapitāla pārvaldītāju reizi gadā un mainīt pensiju plānu pie tā paša pārvaldītāja divreiz gadā.

* Aprēķins balstīts uz sekojošiem pieņēmumiem: mēneša alga pirms nodokļiem 600 EUR, algas ikgadējais pieaugums 2 %, pensiju 2. līmeņa iemaksas likme 6 %. 2. līmeņa pensiju plāna sagaidāmais vidējais gada ienesīgums 3,50 %, pensionēšanās vecums 65 gadi.
** Informācijas avots: www.manapensija.lv dati, uz aprēķina datumu 31.12.2015. Vēsturiskais ienesīgums negarantē līdzīgu ienesīgumu nākotnē.

Pensiju plānu prospektus, kā arī citu informāciju par pensiju plāniem un līdzekļu pārvaldītāju var saņemt: -Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras nodaļās
-pie līdzekļu pārvaldītāja Luminor Asset Management IPAS, Skanstes ielā 12, Rīgā
-pie līdzekļu turētāja Luminor Bank AS Latvijas filiāle un tās Klientu apkalpošanas centros (tālr. 1880, +371 6717 1880)